info@spagyrik.pltel.: 797 359 459

Potencjał energetyczny

 

Podczas produkcji esencji mineralnych dochodzi do rozszczepienia części materialnej surowca od jego „ducha” – energii niematerialnej. Zanim do tego dojdzie surowiec przechodzi wstępną obróbkę. Sole mineralne zostają rozpuszczone w wodzie lub w kwasach organicznych, a następnie poddane „termicznej rytmizacji”, podczas której wsad jest wielokrotnie podgrzewany i schładzany.

Rozdzielnie materii od energii następuje podczas wielokrotnego procesu destylacji tzw. kohobacji. Destylat jest nalewany raz po raz na osad pozostały na dnie naczynia. Proces ten nawiązuje do alchemicznego „solve et coagula” podział i ponowne zjednoczenie. Destylat ostatniego z następujących po sobie procesów destylacji zostaje finalnie poddany potencjonowaniu poprzez wielokrotne dynamiczne rozcieńczanie w alkoholu. Uzyskana tym sposobem esencja spagyryczna, pozbawiona materii zawiera jedynie subtelną informację o jej właściwościach oraz naturalną dążność do połączenia z bytem materialnym.

Nie tylko organizmy żywe, ale również cała materia mają swoją Pełnię (Jednię), która znajduje się w nieprzerwanym, wysokowibracyjnym procesie wzajemnego oddziaływania biegunów materialnego i niematerialnego. Proces ten jest dynamiczny. Oddziaływują na niego zarówno czynniki zewnętrze, jak odżywianie czy środowisko, ale również stres i nadmierne przeciążenie spowodowane presją i pośpiechem. Jeżeli przynależna naturze polarność zostanie osłabiona, organizm traci swoją naturalną Pełnię. Dochodzi wówczas do rozdzielnia i choroby. O zdrowiu decyduje zatem nie tylko faktyczna fizyczna ilość pierwiastka w organizmie, ale również jego jakość rozumiana jako potencjał energetyczny.

Inne artykuły

Autoimmunologia – część 1

Kto staje po przeciwnej stronie? W obecnych czasach plagą stają się choroby autoimmunologiczne i choć immunologia jest jedną z najbardziej intensywnie rozwijających się dziedzin współczesnej medycyny, leczenie chorób autoimmunologicznych nadal polega na wyciszaniu ich ostrych objawów i spowalnianiu przechodzenia w stadium chroniczne. Niezrozumiała reakcja organizmu, który wytwarza antyciała przeciwko samemu [...]

więcej

Czy Spagyrik jest bezpieczny?

Spagyrik jest bezpieczny. Nie ma przeciwwskazań do stosowania esencji spagyrycznej przez kobiety w ciąży i u niemowląt.   Spagyrik wzmacnia energię życiową, stymulując samoregulujące procesy naprawcze na poziomie fizycznym i duchowo-mentalnym.   Zawartość alkoholu etylowego w pojedynczej dawce (jednym psiknięciu) wynosi ok. 0,02 grama. Wiele produktów żywnościowych, jak np. owoce [...]

więcej

Kłopotliwe dolegliwości…

Męskie sprawy Podobnie jak istnieją choroby dotyczące tylko kobiet, tak i mężczyźni muszą radzić sobie z typowymi dla nich problemami zdrowotnymi. Podstawa różnica pomiędzy zachowaniem kobiet i mężczyzn leży przede wszystkim w komunikacji. Dolegliwości urologiczne, problemy z prostatą i erekcją były i nadal są grząskim tematem, żeby nie powiedzieć tabu. [...]

więcej

Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane opracowaniem własnej mieszanki terapeutycznej opartej na esencjach spagyrycznych.

Serdecznie pozdrawiam i do usłyszenia.

Magdalena Wrona

Copyright © Spagyrik 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję