info@spagyrik.pltel.: 797 359 459

Spagyrik dla zwierząt

 

Dla większości ludzi zwierzęta domowe są ukochanymi członkami rodzin. Kiedy wyjeżdżamy chcemy znaleźć dla nich najlepszą opiekę, kiedy są chore poszukujemy skutecznego i bezpiecznego lekarstwa.

Esencje spagyryczne czerpią z najczystszych sił natury. Aby odsłonić ich pierwotną moc, wybrane rośliny i minerały poddane są złożonemu, wieloetapowemu procesowi alchemicznej produkcji. Powstały spagyrik działa holistycznie na objawy chorobowe, ponieważ co do zasady stymuluje procesy samoleczenia organizmu.

Spagyrik sprawdza się zarówno przy chorobach wewnętrznych, które występują również u ludzi, jak i w leczeniu schorzeń typowo zwierzęcych: zapalenie gruczołów mlecznych, wypadanie sierści czy problemy z aparatem ruchowym.

Szeroki wachlarz możliwości dają esencje spagyryczne w terapii dolegliwości psychicznych zwierząt: traum, ataków agresji czy żali wywołanych rozłąką. Spagyrik pomoże również przygotować zwierzę do sytuacji stresowych, takich jak wizyty u lekarza czy transport.

Esencje spagyryczne podajemy za pomocą atomizera bezpośrednio do pyska. Jeżeli nie jest to możliwe, opryskujemy miejscowo skórę, jedzenie lub wodę.

Inne artykuły

Problem nie zawsze palący …

Czy ciało podąża za umysłem? Trawienie to skomplikowany proces, w którym biorą udział różne gruczoły i narządy. Nasz układ trawienny obejmuje znacznie więcej niż tylko żołądek i jelita. Wstępny rozkład jedzenia zaczyna się już w jamie ustnej. Wątroba i trzustka, poprzez produkcję wydzielin (soki, enzymy i hormony) zapewniają jego przyswajalność [...]

więcej

Spagyrik? Czy to działa?

Praca ze spagyrikiem to nie lada wyzwanie, ale również ogromna satysfakcja. Wymaga otwartości na ludzi, wnikliwego umysłu i odrobinę intuicji do słuchania pomiędzy słowami. Ponad 140 esencji roślinnych, 33 substancji mineralnych oraz 5 żywiołów daje solidny arsenał możliwości. Taki wybór pozwala na indywidulane podejście do każdej osoby, niezależnie od problemu. [...]

więcej

Hormony mój najczulszy barometr

Być kobietą, być kobietą... Cykl hormonalny porządkuje niemal całe życie kobiety. W harmonijnym rytmie, jak dzień i noc, odpływ i przypływ, pełnia i nów, miesiąc po miesiącu w organizmie kobiety rozgrywa się naturalna, kontrolowana przez różne hormony, gra pozornych przeciwności. Każda kobieta wie, że hormony nie tylko powodują owulację i [...]

więcej

Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane opracowaniem własnej mieszanki terapeutycznej opartej na esencjach spagyrycznych.

Serdecznie pozdrawiam i do usłyszenia.

Magdalena Wrona

Copyright © Spagyrik 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję